Assassin's Creed bu sefer Zelda'ya gönderme yaptı

Furkan Güler
Furkan Güler 3.10.2018 - 13:25
Splinter Cell'den sonra sıra Zelda'ya geldi.

Video oyun dünyasının en köklü serilerinden bir tanesi olan The Legend of Zelda, her bir oyununda ortaya koyduğu oynanış dinamikleri sayesinde diğer oyunlara ilham olabiliyor. Son olarak, The Legend of Zelda: Breath of the Wild'la sevenlerinin karşısına çıkan seri, bu kez küçük bir easter egg sayesinde Assassin's Creed Odyssey'de kendini hatırlattı. Ubisoft geliştiricilerinin oyuna eklediği bu easter egg, oyunun açık dünyasında bulunan minik bir adada bulunuyor.

Assassin's Creed Odyssey, Zelda'ya selam gönderdi

The Legend of Zelda: Breath of Wild'da bulunan küçük bir bulmacanın tam halini Assassins's Creed Odyssey'e ekleyen geliştiriciler, Nintendo'ya kendi çaplarında selam göndermişler. Hali hazırda Switch için Nintendo ile ortaklık yapan Ubisoft'un bu tarz detaylara yer vermesi oldukça hoş. Kotaku'nun bulduğu bu easter egg'in haricinde bakalım oyunda Splinter Cell ve Zelda haricinde başka göndermelerle de karşılaşacak mıyız?

Oyuncuları Antik Yunan topraklarına götüren Assassin's Creed Odyssey, bakalım genel itibariyle kendini oyunculara beğendirebilecek mi? Satış anlamında Ubisoft'u tatmin eden bir önceki oyundan sonra yeni oyunun inceleme puanları da oldukça yüksek seviyede.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 07:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.10.2018 15:46
Zaten oyun assassins creed hariç heryere gönderme yapıyor, bir tek ac olamıyor onun dışında herşey var
Assassin's Creed bu sefer Zelda'ya gönderme yaptı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×