Assassin's Creed filminden haberler var

Osman Onur Güner
Osman Onur Güner 14.08.2016 - 14:56
Ubisoft yine iş başında
Assassin's Creed filminde karakterler belli olmaya başladı.

Ubisoft'un milyonlarca kitlesine ulaşan efsanevi oyun serisi Assasin's Creed'in filminden detaylar gelmeye devam ediyor. Özellikle oyunların hayranları tarafından merakla beklenen filmin vizyon tarihi yaklaştıkça Ubisoft tarafından heyecanlandıran detaylarda paylaşılıyor. Başrolünü ünlü aktör Michael Fassbender'in canlandırdığı filmin hatırlayacağınız üzere yakın zamanda tanıtım fragmanı yayınlanmış ancak bazı kesimler tarafından beğenilmemişti. Herkesin merak ettiği sorulardan bazıları ise acaba Ubisoft bu efsanevi oyunu acaba filme uyarlayamadı mı sorularıydı. Ancak yapılan açıklama bir nebze de olsa bu sorulara cevap oldu. Yapılan açıklamaya göre oyun ile filmin detayları birebir uyumlu olması için silahları Tim Wildgoose'a emanet etti. Oyunun silah tasarımlarını yapan Wildgoose, artık filmde kullanılacak silahları da tasarlamaya başladı.

Assassin's Creed filminden haberler var
Henüz detaylı açıklama gelmese de filmdeki karakterlerden Aguilar ve Maria'nın silahları çoktan tasarlandı bile. Ayrıca filmin geçtiği döneme ait kıyafet ve diğer silah tasarımları da Wildgoose'un elinden çıkacak. Bir diğer merak edilen soru ise oyunun artık akıllara kazınmış ana karakterlerinden Altair ve Ezio'nun filmde olup olmayacağı idi ancak yine yapılan açıklamaya göre bu filmde bu karakterler yer almayacak. Bu açıklama biraz hayal kırıklığı yaratsa da hemen ardından gelen müjdeli haber birazda olsa bizi sevindirdi. Çünkü Ubisoft daha şimdiden filmin devamı için 20th Century FOX stüdyosu ile anlaşmaya varmış ve imzaların atılması için gün sayılıyormuş. Ayrıca Altair karakterini ikinci devam filminde görmemiz de muhtemel.

Unutmadan hatırlatalım; film 21 Aralık 2016 tarihinde vizyona girecek.
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 29.06.2022 15:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.08.2016 13:27
21 aralık bu oyun için çok özel bir tarih, hatırlarsanız SPOİLER-Oyunda kıyametin kopacağı tarihti-SPOİLER bu da gerçekten güzel bir jest olmuş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2016 21:40
Ezip olaydı iyiydi. Bi de sinemada "Leonardooo" deyişini göreydik ;D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2016 20:30
altair i 2. filmde görmemiz muhtemel. bu demekki 2. filmde altair şöyle bir koşup geçecek bizde arkadan görecez. millet internette o koşan varya altairdi, hayır ezioydu yok yok uçaktı diyecek. bunlarda diycekki altair mi istiyosunuz belki 3. filmde daha net görürüz :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.08.2016 17:43
Buna harcanan emeğe vakite ve nakite yazık
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed filminden haberler var

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×