Assassin's Creed IV DLC'sine geri sayım!

Assassin's Creed IV DLC'sine geri sayım!

Can Arabacı
Can Arabacı 4.12.2013 - 13:57
17 Aralık'ı takvimlerinizde işaretleyin.
Assassin's Creed IV: Black Flag'i bitirdiniz, yedi denizi dolaşıp çeşitli hazineleri topladınız, yağmaladınız, vahşi fırtınalara karşı yelken açtınız... Korsanlık günlerinizin sona erdiğini mi düşünüyorsunuz? Bir daha düşünün. Zira Jackdaw'un güvertesine, bu sefer Edward Kenway olarak değil, Adéwalé olarak ayak basıyoruz.

Kaptan Edward'ın serdümeni, en güvendiği yardımcısı Adéwalé olarak köleliğe karşı savaşacağımız ilk hikâye DLC'si olan "Freedom Cry", GameInformer dergisinde yer alan bir reklama bakılırsa beklediğimizden daha erken bir şekilde 17 Aralık tarihinde bizlerle olcacak. 4 saatten uzun sürecek bir mini-hikâye sunacak olan DLC, reklamda yazana göre PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One için çıkış yapacak. PC ve Wii U'nun bahsinin geçmiyor oluşu kafaları karıştırsa da, daha geç bir tarihte de olsa bu iki sisteme de çıkışını yapacağını tahmin ediyoruz.

Assassin's Creed IV DLC'sine geri sayım!
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 25.11.2020 05:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×