Assassin's Creed Memories duyuruldu

Can Furkan Gözütok
Can Furkan Gözütok 18.07.2014 - 11:22
Kart oyunu severler için
Ubisoft, mobil platform için geliştirdikleri Assassin's Creed: Memories'i duyurdu

GREE ve PlayNext stüdyoları tarafından geliştirilen Assassin's Creed: Memories, şimdilik iOS platformu için geliştirilen bir kart oyunu. GREE'nin başkan yardımcısı Eiji Araki'nin yaptığı açıklamaya göre, Memories'de kendi karakterimizi oluşturacak ve kurduğumuz Assassin takımıyla diğer oyuncuları yenmeye çalışacağız.

Ayrıca Araki, Assassin's Creed: Memories'de sadece bir zaman dilimini değil, seride bulunan pek çok farkı zaman dilimlerini de ziyaret edebileceğimizi dile getirdi. Örnek vermek gerekirse Amerikan Devrimi'ni yerinde yaşayabilecek yada rönesans dönemi İtalya'ya ufak bir ziyaret gerçekleştirebileceğiz.

Yapılan en ilginç duyurulardan biri de, Assassin's Creed: Memories'in çoklu oyunculu modlarıyla ilgili. Belirtilenlere göre Memories'in çoklu oyunculu modlarında, her bir tarafta toplam olarak 20 oyuncu bulunabilecek. Assassin's Creed: Memories; iPad, iPod Touch ve iPhone sahipleri için geliştirilmekte. Oyunun çıkış tarihi henüz belirtilmedi.

Assassin's Creed Memories duyuruldu
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2022 21:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Memories duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×