Assassin's Creed Odyssey'in ilk indirilebilir içeriğinden fragman

Furkan Güler
Furkan Güler 27.11.2018 - 20:36
Darius hikayeye katılıyor.

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan ve oyunculara güzel bir hikaye sunan Assassin's Creed Odyssey, serinin bir önceki oyunu olan Origins'te bulunan hataları gidermiş ve oynanış olarak da oyuncuları tatmin etmişti. İki oynanabilir karakterle oyuncuları şaşırtan Odyssey, oyuncuları Antik Yunan temalı bir maceraya çıkartmıştı. Şimdi ise oyunun ilk indirilebilir içeriğinin ne olduğu açıklandı. Legacy of the First Blade adını alan ilk indirilebilir içerik, serinin ana teması olan suikastçiliğin temelini anlatacak. Hikayede tarihteki ilk suikastçi bıçağını taşıtan Darius karakterini gösteren indirilebilir içerik, oyuna yeni güçlü bölüm sonu canavarları ve yeni deniş savaşları ekleyecek.

Ancak diğer bir yandan Darius'un, düşman mı? Yoksa dost mu olduğu belli değil. Seri her ne kadar suikastçileri iyi amaca hizmet eden karakterler olarak gösterse de, bazı oyunlarda oyuncuları şaşırtmıştı. 4 Aralık tarihinde piyasaya sürülecek olan Legacy of the First Blade, 30 Euro fiyat etiketi ile satılacak. Oyuna eklenen uzun oynanış süresini göz önüne alırsak, fiyatın gayet makul olduğunu söyleyebiliriz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 2.12.2021 06:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2018 14:15
Esasında Assassinslerde tapınakçılarda özünde aynı! İkisininde doğru olduğuna inandığı şey uğruna yapmayacakları yok. Tabi Assassinsler bu noktada bir kaç adım daha insancıl tapınakçılara göre.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.11.2018 07:47
Fiyat makul??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2018 23:04
Türkçe Yaması ne zaman çıkıyor bu ana oyunun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
mysterious
mysterious 27.11.2018 22:13
güzel duruyor assassin's creed oyunlarının geçtiğimiz dlclerini düşünürsek süresine göre dedğiniz gibi almaya değebilir
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Odyssey'in ilk indirilebilir içeriğinden fragman

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×