Assassin's Creed: Origins binlerce NPC'ye sahip olacak

Assassin's Creed: Origins binlerce NPC'ye sahip olacak

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.09.2017 - 11:46
Kendi hayatlarına sahip NPC'ler, Mısır'da bizleri bekler.

Oyunun direktörü Ashraf Ismail'in dediğine göre, çıkışı yaklaşan Assassin's Creed: Origins'de binlerce NPC olacak ve bu NPC'ler AI sayesinde oyunu daha iyi bir açık dünyaya çevirecek. Play isimli bir dergiye yaptığı röportajda bunları dile getiren Ismail, oyunun AI'sine çok güveniyor. NPC'lerin kendi hayatının olmasını sağlayan AI, bu sayede oyunun açık dünyasını daha gerçekçi olacak.

Yaptığı açıklamada "Karakterlerin bu dünyada yaşamasını sağlayan bir AI yarattık. NPC'lerin oyunda kendilerine ait bir hayatları var." dedi.  Oyunun oynanışının değişkenlik göstereceğini belirten Ismail, belirli bir hedefi öldürmeye çalışırken karşımıza rastgele engeller çıkabilir ve bu yüzden de oynanış tamamen değişebilir dedi.

Doğruyu söylemek gerekirse bu değişikliklerin Origins'in oynanışını nasıl değiştireceğini merak etmiyor değilim. Önceki oyunlardan farklı olan Origins, oynanış olarak daha çok open-world RPG olmuş diyebiliriz.  Assassin's Creed Origins, 27 Ekim'de PlayStation 4, Xbox One ve PC'de çıkışını yapacak.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 18:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.09.2017 17:43
kusura bakmasınlarda witcher 3 ün 2 sene önce çıkan oyununda afedersiniz osuran, şarkı söyleyen, karaktere türlü türlü laf atan, olan olaylar hakkında konuşan vs.vs türlü tepkileri olan npc leri gördükten sonra tepkisiz klon npc sayısının kaç tane olduğu pek önem taşımıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 18:45
Yorumlarda gördüğüm kadarıyla gözleri olan insanlarda var..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 14:02
Duvarin icinden gecmeye calisan npc'ler bizi bekliyor,yey.
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 16:53
ubinin kendi videolarında var,baş kahraman odunumuz pramite girerken çukurdan geçiyor ama gel görki eli duvarın içinde :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 13:37
ya abi gerçekçi yaşam olsa ne olacak,videolara baktım çocuk yürüyor kadın geçiyor yanından karakterin,hepsi plastik surat bön bön dolaşan yapay zeka gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×