Assassin's Creed Origins'in eklenti paketinin detayları açıklandı

Assassin's Creed Origins'in eklenti paketinin detayları açıklandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 27.02.2018 - 15:30
İçeriğin oyunculara sunulmasında küçük bir gecikme bulunacak.

Assassin's Creed: Origins ile başarıyı tekrar yakalayan Ubisoft, birkaç gün önce çıkardığı Discovery Tour ile küçük yaştan oyuncuların bilgi edinmesine ve yapımın eğitim amaçlı kullanılmasına yardımcı olmuştu. Halen odağı Assassin's Creed: Origins'de olan Ubisoft, yakın zamanda bir eklenti paketinin geleceğini belirtmişti. Belirli bir zaman da belirten Ubisoft'un resmi sitesinde yayınlanan bilgiye göre eklenti paketi biraz gecikecek.

Gecikme en azından uzun süreli değil

6 Mart tarihinde çıkması beklenen "Curse of the Pharaohs" adındaki eklenti paketinin çıkış tarihi 13 Mart'a alındı. Yayınlanacak ek içerikte Karnak, Thebes ve Luxor gibi tanınmış tapınaklar ve Nil Nehri'ne yakında bulunan kasabalar bulunacak. Gecikmenin farkında olan Ubisoft, oyunculara en azından Curse of the Pharaohs eklentisinde neler olduğunu göstermek için bir video yayınladı. 

Yakın bir zamanda satışa sunulacak olan Curse of the Pharaohs eklentisi, Assassin's Creed: Origins'e yeni mekanlar, görevler ve kişiler ekleyecek. İçeriğin ise oyuna en azından birkaç saatlik oynama süresi ekleyeceğinden ve Antik Mısır temasını kendinden tutacağından tamamen eminiz.

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 28.10.2020 00:10
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.09.2019 10:06
Bazı geri kafalı(yeniliklere kapalı) insanlar antik tarihte geçen oyunda karakterlerin assasin'e benzemediğini söylemiş.Antik Mısırda geçen bir oyundan nasıl 20.yüzyıldaki oynanışı beklersiniz ki.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 17:18
heh şimdi tam dark souls creed olmuş,para vererek aldığım ( ps store 280 tl ) ve hayatımda oynadığım en kötü AC oyunuydu,sanırım yıllardır korsan oynamamın bedelini böyle ödedim,şu oyundan sonra umut bağlamadığım bir firma ubisoft
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2018 21:03
şu mumya,bizimkinden daha fazla assasine benziyor ubi iyice mıçtı batırdı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×