Assassin's Creed: Revelations ölüme sebebiyet

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 4.10.2011 - 14:29
Hayatını kaybedenler 14 milyon kişi!
Assassin's Creed: Revelations'ın multiplayer betasında rekor kırıldı. 2 ve 17 eylül tarihleri arasında PlayStation Network'e özel yayımlanan betada 6 milyona yakın karşılaşma yapılırken, 14 milyon kullanıcı ise suikaste kurban gitti. Ubisoft bunun için kısa bir video hazırlamış. Yapım 15 Kasım'da X360 ve PS3 için raflardaki yerini alırken, PC versiyonu ise aralık ayına ertelendi.

İyi seyirler.

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Revelations ölüme sebebiyet

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×