Assassin's Creed serisinde co-op olacak

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.11.2010 - 00:40
Belki de Altair ile Ezio'yu omuz omuza göreceğiz
Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Assassin's Creed: Brotherhood, 16 Kasım'da PS3 ve X360 platformları için raflarda olacak. PC sürümü ise, önümüzdeki yılın şubat ayında satışa sunulacak. Oyunun yönetmeni Patrick Plourde, Brotherhood'un ACII'nin direkt bir devamı olduğunu ve seride ilk kez multiplayer modların bu oyunda yer alacağını belirtiyor. Co-op oynanışa da değinen Plourde, bunun da gelecekte Assassin's Creed'de yer alacağını işaret ediyor. Ne dersiniz, Ezio ile Altair'i co-op olarak bir arada görebilir miyiz?

Assassin's Creed serisinde co-op olacak
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed serisinde co-op olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×