Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2022 - 18:12
Daha önce bir çok platformda yayınlanan Assassin's Creed: The Ezio Collection, sonunda Nintendo Switch'e de geliyor.

Assassin's Creed serisinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan Ezio, sonunda Nintendo Switch'te de yayınlanıyor. Bu sebeple Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu da yayınlandı.

Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

AC serisinin üç farklı oyununu bulunduran pakette aşağıdaki yapımlar bulunuyor. Her üç pakette de, yapımların tüm genişlemeleri bulunuyor.

Assassin's Creed II: Bu oyunda oyuncular, atalarının ölümcül soyunu Floransa ve Venedik de dahil olmak üzere Rönesans İtalya'sında sürdüren yeni bir Assassin olan Ezio'yu canlandıracaklar. Efsanevi Leonardo da Vinci'nin kendisi tarafından tasarlanan silahları ve aletleri kullanarak sanatlarını geliştirirken, güç, intikam ve komployla dolu bir ortamda gelişeceğiz.

Assassin Creed Brotherhood: Ezio olarak oynamak, güçlü Templar Order'a karşı kalıcı bir mücadeledir, tüm hayranlar İtalya'nın en ünlü şehri Roma'ya, gücün, açgözlülüğün ve yolsuzluğun merkezine yolculuk edecek. Bu sadece güç değil, aynı zamanda liderlik de gerektirecek, çünkü kendi saflarında toplanacak bütün bir Kardeşliğe komuta edecekler.

Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

Assassin's Creed Revelations: Bu oyunda Ezio, cevaplar aramak için hayatını geride bırakmalıdır. Oyuncu, keşif yolculuğunda efsanevi akıl hocası Altair'in izinden yürüyecek. Bu tehlikeli yol onları, giderek büyüyen Tapınak Şövalyeleri ordusunun bölgeyi istikrarsızlaştırmakla tehdit ettiği Osmanlı İmparatorluğu'nun kalbi olan Konstantinopolis'e götürür.

Yapım 17 Şubat 2022 tarihinde, Nintendo Switch için çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:23
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×