Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 12.01.2022 - 18:12
Daha önce bir çok platformda yayınlanan Assassin's Creed: The Ezio Collection, sonunda Nintendo Switch'e de geliyor.

Assassin's Creed serisinin en çok sevilen karakterlerinden biri olan Ezio, sonunda Nintendo Switch'te de yayınlanıyor. Bu sebeple Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu da yayınlandı.

Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

AC serisinin üç farklı oyununu bulunduran pakette aşağıdaki yapımlar bulunuyor. Her üç pakette de, yapımların tüm genişlemeleri bulunuyor.

Assassin's Creed II: Bu oyunda oyuncular, atalarının ölümcül soyunu Floransa ve Venedik de dahil olmak üzere Rönesans İtalya'sında sürdüren yeni bir Assassin olan Ezio'yu canlandıracaklar. Efsanevi Leonardo da Vinci'nin kendisi tarafından tasarlanan silahları ve aletleri kullanarak sanatlarını geliştirirken, güç, intikam ve komployla dolu bir ortamda gelişeceğiz.

Assassin Creed Brotherhood: Ezio olarak oynamak, güçlü Templar Order'a karşı kalıcı bir mücadeledir, tüm hayranlar İtalya'nın en ünlü şehri Roma'ya, gücün, açgözlülüğün ve yolsuzluğun merkezine yolculuk edecek. Bu sadece güç değil, aynı zamanda liderlik de gerektirecek, çünkü kendi saflarında toplanacak bütün bir Kardeşliğe komuta edecekler.

Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

Assassin's Creed Revelations: Bu oyunda Ezio, cevaplar aramak için hayatını geride bırakmalıdır. Oyuncu, keşif yolculuğunda efsanevi akıl hocası Altair'in izinden yürüyecek. Bu tehlikeli yol onları, giderek büyüyen Tapınak Şövalyeleri ordusunun bölgeyi istikrarsızlaştırmakla tehdit ettiği Osmanlı İmparatorluğu'nun kalbi olan Konstantinopolis'e götürür.

Yapım 17 Şubat 2022 tarihinde, Nintendo Switch için çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 02:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: The Ezio Collection Switch tanıtım videosu yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×