Assassin's Creed: Unity için dördüncü yama yakında geliyor

Osman Kırpat
Osman Kırpat 12.12.2014 - 13:27
Yama, performans ve bağlantı sorunları için düzeltmeler içeriyor.

Assasin's Creed: Unity çıkışı ile beraber sorunları da beraberinde getiren bir oyun. Yapım, düşük FPS oranı, birçok glich ve bağlantı sorunları ile hem yapımcı firmanın hem de oyuncuların başını ağrıtmıştı.

Assassin's Creed: Unity için dördüncü yama yakında geliyor

Ubisoft bu durumu düzeltmek amacıyla kolları sıvamakta gecikmedi ancak Montreal stüdyosunun düzeltmesi gereken çok fazla sorun var. Hemen her platformda oluşan performans sorunlarını düzeltebilmek için şu ana kadar üç adet yama yayımlandı ve sonuncu yama konsol oyuncularını bir nebze olsun rahatlattı. Aynı şeyi PC platformu için söyleyebilmek ise pek mümkün değil.

Oyunun çıkışından bu yana yaklaşık bir ay geçti ve Ubisoft, "Live Updates" adını verdiği blog yazıları ile bu sefer 4. yama haberini verdi. Unity sahiplerine duyurulur, 15 Aralık'ta oyununuzu güncellemeyi unutmayın. Yeni yama performans iyileştirmeleri ve bağlantı sorunlarını gidermek amacıyla yapılan düzeltmeler içeriyor.

Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2021 16:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed: Unity için dördüncü yama yakında geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×