Assassin's Creed Valhalla yaratıcı yönetmeni firmadan ayrıldı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 25.06.2020 - 10:52
Ortaya çıkan dedikoduların hemen arkasından Assassin's Creed Valhalla yaratıcı yönetmenliğini yapan Ashraf Ismail, görevinden ayrıldığını açıkladı.

Assassin's Creed Valhalla için oldukça ilginç bir haber geldi ve oyunun yaratıcı yönetmenliğini yapan Ashraf Ismail, firmadaki görevinden ayrıldığını resmi olarak açıkladı. Hafta başında ortaya çıkan bazı haberlerden sonra istifa eden Ismail, kişisel problemlerinden dolayı bu ayrılık kararını aldığını açıkladı.

Assassin's Creed Valhalla yaratıcı yönetmeni firmadan ayrıldı

Kendi Twitter adresinden bir açıklama yapan Ashraf Ismail, "Kişisel hayatımda yaşadığım bazı problemleri çözmek için severek yaptığım bu projedeki (Assassin's Creed Valhalla) rolümden ayrılıyorum. Ailemin ve benim hayatım parçalandı. Bu süreçte incinen herkes için çok üzgünüm. Bu deneyimi sizler için geliştirmeye devam eden ve bu durum ile ilişkilendirmeyi hak etmeyen yüzlerce yetenekli ve tutkulu insan var. onların hepsi için en iyisini diliyorum." ifadelerine yer verdi. Bu açıklamaları yaptıktan kısa bir süre sonra ise Twitter hesabını kapattı. 

Kısacası yaptığı açıklama ile hayatında yolunda gitmeyen durumları düzeltmesi gerektiğini ifade etmiş. Bunun nedeni ise daha önce dedikodu olarak çıkan ve uygunsuz ilişkiler yaşadığına dair gelen haberler. Bu dedikodular sırasında bazı Twitter kullanıcıları da Ashraf Ismail'in kendileri ile konuşurken medeni durumunu gizlemeye çalıştığını iddia etmişti. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Ubisoft ise bu olaylara değinmeyerek geliştirme ekibinin harika bir oyun yapmak için uğraştığını belirtmiş.

Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 26.09.2021 04:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.06.2020 15:08
onu bunu bilmem de oyunun adı Warrior's Creed olarak değişmeli :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2020 14:47
İlginç açıkçası üzüldüm kendisinin adına, oyunun başındayken twitter hesabını kapattıracak kadar büyük ne yaşadı acaba :( Umarım mobbing vs değildir.
MK Okuru
MK Okuru 26.06.2020 11:44
Sapık şerefsizmi niye o kadın sana bana gelmiyor milyon dolarlarla oynayan adamlara gidiyor iftira atmadan evvel iyi düşün
taylanz
taylanz 25.06.2020 17:25
La ne yaşayacak kadının birini istismar etmiş sapık şerefsiz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2020 15:20
Oyun bir şeye benzeyecekti çöp oldu tekrar.
MK Okuru
MK Okuru 25.06.2020 19:50
Bence yine copypaste bi oyun olucak
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed Valhalla yaratıcı yönetmeni firmadan ayrıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×