Assassin's Creed'in animasyon film geliyor

Sami Türk
Sami Türk 6.07.2010 - 12:23
Assassin's Creed'in animasyon film geliyor
Geçtiğimiz cuma verdiği habere göre Fransız yayıncı Ubisoft, Montreal’deki stüdyosunu genişletmek ve bilgisayar animasyonlu filmler için ayrı bir stüdyo açmak üzere Kanada hükûmetinden yaklaşık 5.2 Milyon Euro aldı.
Bu haberin meyveleri de yavaş yavaş kendini göstemeye başlıyor. Ubisoft’un CEO’su Yves Guillemot bir mülakatta, dijital ortamda satışı başlamadan birkaç ay önce Assasin’s Creed için sekiz dakikalık bir animasyon video yayınlayacaklarını dile getirdi. Buna uygun talipli de mesela Xbox Live satış alanı olabilir.

Mülakatta Ubisoft’un idarecisi gelecek konsol nesli hakkında da konuştu. Kanaatine göre PlaySation 4 ve bir sonraki Xbox nesli Hollywood’un video oyunları yayıncılarına yaklaşması için yeni imkanlar sunacak. Ubisoft’un animasyon filmler sahasında kendisini göstermesinin bir sebebi de bu.

Kaynağa ulaşmak için tıklayınız.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2022 13:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed'in animasyon film geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×