Assassin's Creed'in tek kişilik moduna video

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 19.10.2010 - 11:19
Suikastçinin hikayesi gözler önünde.

Assassin's Creed: Brotherhood için çoklu oyuncu moduyla ilgili bir çok bilgi yayımlanmıştı. Ancak şimdi sırada tek oyuncu moduyla ilgili bir video karşımızda.

Hikayeyle ilgili bilgiler veren videoda, Ezio Auditore ve Templar'ların başı olan Cesare Borgia arasındaki bir dövüşü izliyoruz.

Assassin's Creed: Brotherhood, 19 Kasım'da Avrupa'da PS3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olacak. PC platformunda ise önümüzdeki şubat ayında bulunacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 08:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
Assassin's Creed'in tek kişilik moduna video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×