Assassin's Creed'in yapımcısı Ubisoft'a dava açtı

Assassin's Creed'in yapımcısı Ubisoft'a dava açtı

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 9.06.2013 - 01:49
Desilets Ubisoft gerginliği sürüyor
Assassin's Creed I ve II'nin baş yapımcılarından olan Patrice Desilets ile Ubisoft arasındaki husumet bitmek bilmiyor. Hatırlayacaksınız Desilets II. oyunun ardından THQ Montreal'e geçmiş, ardından Ubisoft bu stüdyoyu satın alınca yuvaya dönmüştü. Fakat birkaç ay sonra Desilets Ubisoft'tan yaka paça kovulduğunu iddia etmişti. Her ne kadar Ubisoft sürecin gelişimini yalanlasa da Desilets eski firmasına karşı hukuki süreci takip etmek niyetinde olduğunu gösterip dava açtı. 400.000$ tutarında bir tazminatın yanı sıra THQ'da üzerine çalışmaya başladığı 1666 kod adlı oyunun da haklarını isteyen Desilets'in davası nasıl sonuçlanacak bilmiyoruz fakat Ubisoft ellerindeki seçenekleri değerlendirdiklerini belirtmiş vaziyette. Bekleyip göreceğiz.

Assassin's Creed'in yapımcısı Ubisoft'a dava açtı

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 10:54
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×