Bloody Path to Peace Görevi Nasıl Geçilir?

Assassin's Creed Valhalla Bloody Path to Peace rehberiyle, ipuçlarımızı takip ederek Ceolbert'i kolayca Wesberie'ye götürebilirsiniz.

Assassin's Creed Valhalla Bloody Path to Peace görevinde Ceolbert'i mağaradan nasıl çıkaracağını bulmaya çalışırken takılan çok kişi oluyor. Sciropescire hikayesinin bir parçası olan görevin sonuna doğru bu meydan okumayla vurulacaksınız. Bir boss dövüşünden kısa bir süre sonra, Ceolbert'in yerini belirlemeniz gerekecek, ancak hiçbir yerde bulamayacaksınız. Peki bu görevi nasıl geçebilirsiniz?

Assassin's Creed Valhalla Bloody Path to Peace Görevi Nasıl Geçilir?

Onun kampına giderseniz, size konumu hakkında ipuçları verecek olan gardiyanlarla konuşabileceksiniz. Bölgeye gidin ve Ceolbert'in yaralandığı mağarayı bulmak için arayın. Hemen ardından onu Wesberie'ye taşımakla görevlendirileceksiniz. Yeterince basit görünse de sırtınızda birini taşırken zıplamak veya tırmanmak zor hatta imkansızdır. Peki Ceolbert'i AC Valhalla Barışa Giden Kanlı Yol görevi için mağaradan nasıl çıkaracaksınız?

Assassin's Creed Valhalla Bloody Path to Peace Görevi Nasıl Geçilir?

AC Valhalla Barışa Giden Kanlı Yol görevinde Ceolbert'i mağaradan nasıl çıkarabilirim?

Ceolbert'i taşırken yüksek duvarlara tırmanamayacaksın, bu yüzden dışarı çıkabilmek için mağara içindeki doğal yamaçlara güvenmen gerekecek. Ceolbert güvenli bir şekilde omzunuzun üzerinden atılırken, girdiğiniz kapıdaki engelin üzerinden atlayın, sonra sola dönün ve bir rampaya giden başka bir kapı aralığı bulmak için duvarı takip edin. Buradaki geçidin sağ tarafında dar, eğimli bir çıkıntıyı göreceksiniz. Öndeki kapı eşiğine atlamak için bunu kullanacaksınız. Atlamayı yapmak için biraz ivmeye ihtiyacınız olacak, bu yüzden geçmek için birkaç deneme yapmanız gerekebilir.

Karşıya geçtiğinizde, başka bir kapı aralığını fark edeceksiniz, ancak bunu görmezden gelin, bu yüzden sağınıza bakın. Duvara karşı sizi yan odaya taşıyacak başka bir dar çıkıntı görmelisiniz. Buradan aşağıya inin ve en uçtaki sürünme boşluğunun altına eğilin, sonra ilerideki büyük kayaya atlamak yerine sağdaki küçük taş rampayı kullanarak yukarı yürüyün. İleride mağaranın girişini görmelisiniz. Dışarı çıktığınızda, bineğinize atlayıp, Ceolbert'i Wesberie'ye götürebilirsiniz.