AC: Valhalla Sınırsız Gümüş Nasıl Kazanılır?

AC: Valhalla Sınırsız Gümüş Nasıl Kazanılır? Bunun yolu oldukça kolay. Verdiğimiz adımları takip ederek sınırsız gümüş sahibi olacaksınız.

Assassin's Creed Valhalla sınırsız gümüş kazanmak istiyorsanız, takip etmeniz gereken birkaç kolay adım bulunuyor. Bunları aşağıda sizler için sıraladık.

AC: Valhalla Sınırsız Gümüş Nasıl Kazanılır?

Lunden'in Güney Doğu köşesinde, bir sokağın kenarında oturan üç dilenci bulacaksınız. Bu dilencilere 5 jeton verirken, her biri sizi Chained Fury Rune ile ödüllendirecek. Her dilenciye yalnızca tek bir bağışta bulunabilirsiniz. Ancak, bu sınırı sıfırlayarak atlayabilirsiniz. Bunun için iki seçeneğiniz var, kasaba yakınındaki şehir kapılarından ya da sadık arkadaşınız Synin'i ziyaret edin. Size sunduğu seçeneklerden herhangi birini yaptığınızda tekrar bağışta bulunabiliyorsunuz. Yeterli "Chained Fury Runes" elde edene kadar bu adımı tekrarlayın. Tutardan memnun kaldığınızda, yakındaki Tüccara gidin ve Runeleri satın. Rune satmaktan mutluysanız, onları satmak için gereken sürenin de ufalması gerekiyor.

Assassin's Creed Valhalla sınırsız gümüş

Bu ayarı değiştirmek için: Main Menu > Select Options > Select Controls altında bulunan Menu Hold Factor'ünü ayarlayın. Değeri sıfıra kadar yaklaştırın. Tabi istediğiniz paraya ulaştığınızda kendinize "Bu kadar parayı neden bağışladım bunlara?" diye sorabilirsiniz. O zaman dilencilere verdiğiniz parayı da geri alabilirsiniz. Basitçe gidip onları öldürün ve üzernlerindeki paraları yağmalayın.

Artık istediğiniz kadar sınırsız gümüş kazanabilmek için elinizde bir yöntem var. Bunları istediğiniz kadar uygulayarak rahatlıkla iyi bir ekonomiye sahip olabilir, istediğiniz silah, zırh vs elde edebilirsiniz. Ancak unutmayın ki aldığınız herşey bulunduğunuz seviyede işe yarayacak diye bir durum yok. Zira yüksek seviyeli eşyalardan iyi performans alabilmek için sizin de seviyenizin o eşyaya uygun olması gerekiyor.

Hızla Sınırsız Titanyum, Nikel ve Tungsten Nasıl Kazanılır

Glowecestrescire'da bulunan kasabanın hemen doğusunda, size sınırsız miktarda Titanyum, Nikel ve Tungsten, oyuncu tabiri ile, farmlayarak elde edebilirsiniz. Bu yöntemi başlatmak için Glowecestrescire bölgesinin hemen doğusunda bulunan Kavşaklara gidin. Kavşağa ulaştığınızda, yolun kenarında bulunan büyük çalıları arayın - beklerken çalıların içine saklanın. Artık çalıların içinde saklandığınıza göre, Ana Menü'ye gidin ve Kaydet'i seçin. Yeni Bir Kayıt Oluşturun ve ardından az önce oluşturduğunuz kaydın üzerine yazın. Şimdi mevcut kayıtlı oyunumuzu yüklemek isteyeceksiniz. Oyun yüklenirken, tepeden aşağı inen üç muhafız göreceksiniz. Üç korumanın arkasında durana kadar yakındaki tepenin kenarına doğru ilerlemeye başlayın. Önce güçlü zırhlar ile donanmış muhafızlara suikast yapın. Bunları yendikten sonra yağmalayarak Titanyum, Nikel ve Tungsten kaynakları elde edeceksiniz.

İstediğimiz kaynağı elde ettiğimize göre, ormana geri dönün ve oyunu kaydedin. Yeni kaydı yükleyin ve topladığınız kaynakların miktarından memnun olana kadar işlemi tekrarlayın.