ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Adana’dan start alıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.04.2018 - 10:57
Wolfcity heyecanı Adana’ya geliyor

Netmarble Türkiye, Wolfteam için, Türkiye’nin 8 farklı ilinde düzenlediği ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018’in ilk Wolfcity Turnuvası ilk ayağını 22 Nisan 2018 tarihinde Adana’da gerçekleştirecek. Cafe Inn’de düzenlenecek olan turnuvaya tüm Adana ve çevre illerden yoğun katılım bekleniyor.

Turnuvalar 8 şehirde düzenleniyor

Türkiye’de 7 yıldan fazla bir süredir oyun severler tarafından büyük bir tutkuyla oynanan Wolfteam oyuncularının sayısı her geçen gün daha da artıyor. Bu ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa ve Antalya olmak üzere 8 şehirde ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 kapsamında Wolfcity Turnuvalarını düzenliyor.

Türkiye’nin Kupası – ASUS Wolfteam Türkiye Kupası

Adana’da düzenlenecek turnuvada başarılı olacak oyuncu ve takımlar, İstanbul’da düzenlenecek ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerinde mücadele etme imkanı kazanacak.

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Netmarble olarak amaçlarının Türkiye’de gençlere espor’u daha fazla sevdirmek ve turnuvalarda tecrübe kazanmalarını sağlamak olduğunu belirterek, “Hem PC tarafında Wolfteam ülkemizde espor turnuvalarının önemli bir oyunu haline geldi. Yıl boyunca gittiğimiz her şehirde büyük bir heyecan yaratıyor. Özellikle Adana’da takımların rekabeti üst düzeyde oluyor. Bu yıl da iyi takımların çekişmeli maçlarla Adana’ya büyük heyecan yaşatacaklarına inanıyorum ve bütün takım ve oyunculara başarılar diliyorum” diye konuştu.

Basın Bülteni

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.10.2022 02:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
ASUS Wolfteam Türkiye Kupası Mavi Sezon Adana’dan start alıyor

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×