Atari, CEO'sunu kaybetti

Burçin Aygün
Burçin Aygün 24.12.2010 - 13:35
Atari'de yeni bir dönem
Atari halen HQ ile olan birlikteliğinin sarsıntılarını yaşıyor. Atari CEO'su Jeff Lapin, bir yıldır sürdürdüğü görevini bugün bir istifa ile sonlandırdı. Lapin, hem Take-Two hem de THQ da vakit geçirmişti. Yeni CEO- yardımcısı Jim Wilson ise bu haberleri veren kişi oldu. Lapin'in firmadan iyi bir şekilde ayrıldığını söyleyen Wilson, Lapin'in kendisine de güvendiğini ekledi.

Atari, CEO'sunu kaybetti
Wilson, Lapin'den önce, 2008 yılında firmaya kaltılmıştı. Atari son zamanlarda çok para kaybetmiş ve daha az ama daha etkili oyunlar yapmaya odaklanmıştı.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 17:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atari, CEO'sunu kaybetti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×