Atiye'nin ilk sezonu yayınlandı

Atiye'nin ilk sezonu yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 27.12.2019 - 13:48
Diziyi bekleyenlere güzel haber.

Bu sıralar Witcher dizisi sayesinde yeni aboneler kazanan Netflix, Hakan Muhafız'ın ardından ikinci yerli projesiyle sevenlerinin karşısına çıktı. Geçtiğimiz dönemlerde duyurulan Atiye dizisinin ilk sezonu yayınlandı. Uzun bir hikayeye sahip olacağı söylenen Atiye, Beren Saat'in baş rol olmasıyla da büyük bir izleyici kitlesine hitap edecektir.

Atiye'nin ilk sezonu yayınlandı

Diğer bir yandan Netflix'in yerel projelerine devam edeceğini ve bu projenin son yerel projesi olmadığını belirtelim. İlerleyen dönemlerde yeni bir lise dizisiyle takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Netflix, Türkiye'den aldığı geri dönüşten memnun.

Beren Saat ve Mehmet Günsur'un yanı sıra Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi oyuncular da bulunuyor. Witcher dizisiyle de izleyicilerini heyecanlandıran Netlix'in gelecek planlarını merak ediyoruz.

Son olarak BirGün'ün haberine göre dizinin galasına katılan Bere Saat, "Atiye hem canımı yakan, hem beni derinleştiren bir yol arkadaşı. Umarım yolu açık olur. Bunu Fatmagül'de ve Ela'da da derinden hissetmiştim. Bazı hikayeler sizden büyüktür ve insanların faydalanması için popüler kültür üzerinden anlatılmalıdır. Atiye'nin hikayesinden çok fazla kadın yararlanacak." açıklamasında bulunmuştu.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.10.2020 09:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.12.2019 09:33
fragmanı izledim guzel gibi
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×