Atomic Heart için beklentinizi yükseltecek bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 2.03.2020 - 11:37
Uzun süredir yapımı devam eden ve farklı konusuyla dikkatleri üzerine toplayan Atomic Heart için beklentileri yükseltecek kalitede bir video yayınlandı.

İlk olarak 2018 yılında duymaya başladığımız ve uzun bir süredir yapım süreci devam eden Atomic Heart için yeni bir video daha yayınlandı. Oynanış ve atmosfer konusunda daha fazla fikir sahibi olmamızı sağlayan bu oynanış videosuna baktığınızda, oyun ile ilgili olan beklentileriniz de artabilir.

Atomic Heart için yeni bir oynanış videosu yayınlandı

Mundfish ekibi tarafından geliştirilen Atomic Heart'ın oynanış videosuna baktığımızda atmosfer olarak oldukça başarılı durduğunu görüyoruz. Hem mekanlar, hem dinamikler, hem de bu mekanların oynanışa olan etkileri net bir şekilde gözüküyor. Bu konudaki en büyük soru işareti ise çatışma dinamiklerinde yatıyor. Atmosfer olarak büyüleyici dursa da özellikle silahlı kısımlarda nedense rayına oturmayan bir şeyler var gibi geldi. Bilmiyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ama net bir şey söylemek için tabi ki daha uzun videolar görmek gerekiyor. Oyunun bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bioshock esintilerine sahip olan Atomic Heart'ın konusu da oldukça ilginç. Sovyetler Birliği'nin dağılmadığı alternatif bir evrende geçen Atomic Heart oyununda P-3 kod adlı bir özel ajanı yöneteceğiz. iletişimin kesilmesi üzerine hükumet tarafından gizli bir tesisi araştırmak üzere yola çıkacak olan P-3, bu gizli girişimde nelerin ters gittiğini bulmaya çalışacak. Tabi bu araştırması sırasında zıvanadan çıkan robotlarla ve farklı gerçekliklerle de karşı karşıya kalacak. Son olarak çıkış tarihi henüz belli olmayan ve grafikleriyle de dikkat çeken Atomic Heart'ın daha önce açıklanan sistem gereksinimleri şu şekilde;

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz or AMD FX™-6300
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 ya da AMD Radeon™ R7 260x  2GB Video RAM
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64 bit)
İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz or AMD
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060  3GB VRAM
Depolama: 22 GB kullanılabilir alan

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2021 10:31
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2020 20:26
yılın bolan 2 olan oyunu olacak ne uzattınız bea sankı tlus gow metro ne 2 oyuncak adamla savasmak ıcın cıkıs tarıhı belırsız mahlukat oyundan baska bısı degıl
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2020 13:58
sana öyle gelmiş gayet normal
Kalan Karakter : 300 Gönder
Atomic Heart için beklentinizi yükseltecek bir video yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×