Attack on Titan 2 için çevrimiçi odaklı fragman yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 9.02.2018 - 18:38
Koei Tecmo'dan bir sürpriz de var.
Yapımcı Koei Tecmo, Attack on Titan'ın ikinci oyunu ile, ilk oyundaki hatalarını kapatıp, oyunculara daha kaliteli bir oyun vermeyi planlıyor. Özellikle, bir önceki oyuna göre bir hayli değiştirilen Attack on Titan 2, beklendiği gibi heyecan verici bir oynanışa sahip olacak. Tecmo, aynı zamanda bu heyecanı diğer oyuncularla beraber paylaşacağımızı, Attack on Titan 2 duyurulduğunda da belirtmişti. Attack on Titan 2'nin çevrimiçi oyun modlarına özel bir fragman ise Koei Tecmo tarafından yayınlandı.

Nintendo Switch'e ekstra özellikler bulunuyor

PC, PS4 ve Xbox One platformlarına "oda" türü ile oynayacağımız oyunlar, Nintendo Switch'e farklı işleyecek. Oda sistemi, Switch'te de bulunurken, aynı zamanda birden fazla makine kablosuz bir şekilde birbirine bağlanabilecek ve bir nevi yan yana co-op oynanabilecek. Dörtten adet kadar farklı çevrmiçi oyun moduna sahip olan Attack on Titan'ın yeni oyun modu ise fragman ile beraber yayınlandı.


Fragmandan da anlaşılacağı gibi dopdolu gelen Attack on Titan'da şehrin koruyucularının yerine geçmek ile beraber özel bir oyun modunda Titan olabileceğiz. Attack on Titan 2, 30 Mart 2018 tarihinde PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarında satışa sunulacak.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2021 10:32
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.02.2018 12:02
Zorlamayın artik bu oyun olmaz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 10.02.2018 01:48
Sabırsızlıkla beklediğim tek oyun.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan 2 için çevrimiçi odaklı fragman yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×