Attack on Titan 2 için çıkış tarihi paylaşıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 5.12.2017 - 13:19
Oyunun, oyuncular ile buluşacağı tarih belli oldu.

Attack on Titan serisi dünya çapında büyük bir marka haline gelerek tüm fantastik evren sevenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Koei Tecmo ise boş durmayarak diğer anime serilerine yaptığı gibi Attack on Titan'ın oyununu yapmak için isim haklarını satın aldı. Verilen bilgilere göre Attack on Titan 2, önceki oyunun kaldığı yerden devam edecek ve anime/manga'da gerçekleşen olayları temel alarak ilerleyecek. Dynasty Warriors'u geliştiren Omega Force tarafından yapılan oyun, animeyi takip edenler için denenmesi gereken oyunlardan bir tanesi olmuş durumda.

Attack on Titan 2 için çıkış tarihi duyuruldu

İkinci oyunda 30 adet oynanabilir karakterin olacağı söyleniyor. Hikaye bakımından serinin son sezonunu konu edecek olan oyun tüm fanları heyecanlandırıyor. Diğer Attack on Titan oyunlarına nazaran oldukça kaliteli bir iş ortaya koyan Omega Force, aynı zamanda Dynasty Warriors 9 üzerinde de çalışmalarına devam ediyor. Yeni oyunları için grafik motorunu baştan aşağı değiştiren Omega Force, Attack on Titan 2'de eski grafik motorunu kullanmakta. 20 Mart 2018 tarihinde Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch ve PC için gelecek olan Attack on Titan 2, bakalım serinin hayranlarının ilgisini çekebilecek mi?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2021 08:46
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan 2 için çıkış tarihi paylaşıldı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×