Attack on Titan 2'nin Nintendo Switch ve PS Vita fragmanları yayınlandı

Mehmet Atilla Turan
Mehmet Atilla Turan 19.01.2018 - 19:03
Yapım sorunsuz bir şekilde el konsollarına uyarlanmış gözüküyor.
Attack on Titan severlerin dört gözle beklediği Attack on Titan 2, geniş bir platform yelpazesinde satışa sunulacak. Çıkışına bir kaç ay kala yapımı düzenlemeye devam eden Koei Tecmo, Nintendo Switch ve Playstation Vita versiyonlarına ait yeni fragmanları YouTube üzerinden yayınladı. 

Oynanabilir otuz karakter ile Attack on Titan 2 baya ses getirecek

İlk oyunun temellerinden devam edecek olan Attack on Titan 2, ilk başta otuz adet karakter ile başlayacak ve oyunun ömrü süresince ise kadroya yeni karakterler de eklemeye devam edecek. Koei Tecmo, aynı zamanda Attack on Titan 2'de "özel karakter yaratma" bölümünü de getirdi. Bu sayede yarattığınız kendi karakterlerimizi, mangada olan popüler karakterler ile beraber göreceğiz.

Attack on Titan'ın Playstation Vita versiyonu, sadece Japonya'da satışa sunulacak. Bunun nedeni ise bariz olarak Playstation Vita'nın Avrupa ve Amerika bölgelerinde kesilen desteği oluyor. Fakat Avrupa ve Amerika'da olan oyuncular için PC ve Xbox One versiyonları mevcut olacak. Attack on Titan 2'nin PS Vita ve Nintendo Switch için yayınlanan fragmanlarını aşağıdan izleyebilirsiniz.Attack on Titan 2'yi el konsollarında bekleyen oyuncular, aslında grafiklerin baya düşük olmasını bekliyordu, fakat fragmanlar yayınlanınca bunun olmadığı fark edildi. Attack on Titan 2, 15 Mart 2018 tarihinde Japonya'da ve 20 Mart 2018 tarihinde Avrupa ve Amerika bölgelerinde satışa sunulacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 14:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.05.2018 09:49
2. sezon animesi 1. sezon kadar etkili değildi, tamam hikayeyi biraz daha anlaşılır hale yaklaştırıyorlar ama işte bir eksiklik vardı 2. sezonda ne biliym
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 15:59
google acin lutven
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2018 15:58
ben google ilgili bir zoru ne
Kalan Karakter : 300 Gönder
Attack on Titan 2'nin Nintendo Switch ve PS Vita fragmanları yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×