Attack on Titan'a benzeyen Extinction'ın fragmanı yayınlandı

Attack on Titan'a benzeyen Extinction'ın fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 5.10.2017 - 13:05
Fragman tamamen oynanış mekaniklerinden oluşuyor

İlk olarak E3 2017 fuarı öncesi bir oynanış videosu ile gösterilen Extinction'ın için bu sefer yeni bir video geldi. Attack on Titan ve Shadow of Colossus'ta olduğu gibi devlerle savaştığımız Extinction, daha çok Hack 'n Slash mekanikleri üzerine kurulu. Oldukça hızlı bir yapıya sahip olan Extinction, Ravenii olarak adlandırılan devlerin insanları öldürmek için geri dönmesini konu ediniyor. Avil olarak oynadığımız oyunda, gelen bu devleri tek tek avlıyoruz. Oynanış mekaniklerinin oldukça akıcı olduğu oyunda, devleri şehirden uzak tutmaya çalışacağız. Tamamen yıkılabilir olan bu şehirleri devler yıkmadan ne kadar çabuk kurtarırsak, o kadar başarılı oluyoruz.

Extinction'ın yeni fragmanında aksiyon seviyesi tavan yapıyor

Fikir olarak az da olsa yenilikçi öğelere sahip olan Extinction, videolardan gördüğümüz kadarı ile eğlenceli duruyor. Iron Galaxy isimli firmanın geliştirdiği oyun, 2018'in ilk aylarında satışa çıkarılacak. Büyülü bir kılıç ile devlerin uzuvlarını kesebildiğimiz Extinction'ın ana senaryosu oldukça ilgi çekici duruyor. Devlerin nasıl ve nereden geldiği belli olmayan oyunda, önümüzde koyulan sır perdelerini aralayacağız. Oyunun PC, Xbox One ve PlayStation 4'e çıkacağını unutmadan belirtelim.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 05:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×