Auto Assault denemek ister misiniz?

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 3.06.2010 - 12:31
Auto Assault denemek ister misiniz?
NetDevil firması, Auto Assault için 14 günlük bir deneme Client'i yayınladı. 14 günlük deneme sürümünü oynamak için sadece ufak bir işlem gerekiyor. Yapmanız gereken sadece email adresinizi kaydettirip, seri numarasını almak oluyor. Numara da yine mail adresinize geliyor. Oyunun deneme sürümünü indirmek, kayıt olmak ve daha fazla detay için www.plaync.com adresine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2023 03:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
Auto Assault denemek ister misiniz?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×