Avatar 2 filminden set arkası bir görsel yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 14.05.2020 - 15:01
Uzun bir süredir yapım aşamasında olan James Cameron's Avatar 2 filminden oyuncuların da yer aldığı bir set arkası görseli yayınlandı.

James Cameron'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı ve senaryo dışında yönetmenliğine de imza atacağı yeni Avatar filmlerinin prodüksiyon aşaması devam ediyor. Toplamda dört film daha çıkacak olan serinin devam halkasından bu sefer de set arkası bir görsel yayınlandı.

Avatar 2 filminden set arkası bir görsel yayınlandı

Daha önce açıklandığı gibi 2009 yılında gösterime giren Avatar filminin planlanan 4 tane devam filmi bulunmakta. Bu filmlerden 2. ve 3. film aynı anda çekiliyor. Bu filmlerin başarısına bağlı olarak 4 ve 5. filmin çalışmalarına da hemen başlanacak. İşin arkasında Avatar gibi güçlü bir IP ve James Cameron olunca doğal olarak ters bir durum düşünülmüyor. 

Yayınlanan görsele baktığımızda ise oyuncuların bir su altı çekiminde olduklarını görüyoruz. Zoe Saldana, Sam Worthington, Kate Winslet ve Cliff Curtis'in yer aldığı bu su altı çekimleri için tam 900.000 galon su kullanılmış.


Avatar filmlerinin daha önce isimleri sızdırılmıştı;  Avatar: The Way Of Water, Avatar: The Seed Bearer, Avatar: The Tulkun Rider ve Avatar: The Quest For Eywa şeklinde olan isimler için James Cameron bir açıklama yapmış ve "Bu isimleri ne doğrulayabilirim ne de inkar edebilirim. Bu başlıklar yapım aşamasında düşünülen isimler fakat gösterim tarihine kadar değişme ihtimalleri de bulunuyor." cevabını vermişti. Serinin gösterim tarihleri şu şekilde;

Avatar 2: 17 Aralık 2021
Avatar 3: 22 Aralık 2023
Avatar 4: 19 Aralık 2025
Avatar 5: 17 Aralık 2027

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2021 17:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar 2 filminden set arkası bir görsel yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×