Avatar 2 için ilk oyuncu görseli yayınlandı

Avatar 2 için ilk oyuncu görseli yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 28.09.2017 - 16:29
Filmin hikayesine dair önemli detaylar da ortaya çıktı

Avatar filminin devam halkaları için bugünlerde oldukça önemli haberler gelmeye başladı. Film ile ilgili yapılan açıklamalardan kısa bir süre sonra Avatar 2'ye ait ilk resmi prodüksiyon görseli de yayınlandı. Üstelik bu görselde hikaye adına oldukça önemli detaylar da bulunuyor. Şimdi ufak bir spoiler uyarısı yapıp, yayınlanan görsele ve detaylara geçelim.

Entertainment Weekly'de yayınlanan bu görselde devam filmlerinde karşımıza çıkacak olan çocuk oyunculara yer verilmiş. Görselde yer alan çocuklardan üç tanesi ana karakterlerimizin çocukları olarak filmde yer alacaklar. Yani Jake Sully ve Neytiri'nin filmde üç çocuğu olacak. Devam filmi zaman atlaması mı yapacak yoksa hikayenin gidişatında mı bunlar anlatılacak henüz belli değil.

Avatar 2 için ilk oyuncu görseli yayınlandı

Soldan sağa doğru Britain Dalton, Filip Geljo, Jamie Flatters, Bailey Bass, Trinity Bliss, Jack Champion ve Duane Evans Jr. isimli oyuncuların sıralandığı bu görselde belirtilenlere göre sadece Champion insan olarak karşımıza çıkacak. Yani diğer  6 oyuncuyu Na'vi ırkından göreceğiz. Başta da belirttiğim gibi bunlardan üçü de ana karakterlerimizin çocuğu olacak. 

Devam filmlerinin bütçesi ne kadar

Deadline'ın haberine göre önümüzdeki hafta çekimlerine başlanacağı açıklanan seri için 20th Century Fox ve Lightstorm Entertainment firmaları kesenin ağzını sonuna kadar açmış. Habere göre serinin ardından Arda çekilecek olan 4 filmi için tam bir rakam verilmese de 1 milyar dolardan fazla bütçe ayrılmış durumda.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 2.03.2021 10:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 12:48
Heycanla bekliyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2017 09:41
Film in tutacağını pek düşünmüyorum. Sebebi ise ilk filmin ciddi bir hikayesi vardı ve yenilikçi bir görsellik kazandırdı o nedenle çok izlendi, şimdi çocuk oyuncuların ağırlık kazanması ilk filmin kazancını etkileyecek ve hikaye ciddiyetini etkileyecek.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2017 19:40
Veletars.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×