Avatar, 2 milyarı da geçti

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
Avatar, 2 milyarı da geçti
James Cameron'ın bilim kurgu filmi Avatar, kısa süre önce Titanic'in elinde bulunan rekoru geçmiş ve tüm zamanların en çok kazanan filmi konumuna gelmişti. Yine de Avatar'a gösterilen ilgi, duracak gibi değil. Zira film, 2 milyar dolar hasılatı geride bıraktı bile. Boxofficemojo rakamlarına göre Türkiye'de de Avatar, 12 milyon dolardan fazla gelir elde etmiş.

kaynak

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar, 2 milyarı da geçti

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×