Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 12:19
Çılgın yönetmen James Cameron'dan çılgın fikirler
Aliens, Terminator ve Titanic gibi ödüllü filmleri çekerek büyük ün sahibi olan James Cameron, son olarak Avatar'ı da çekmiş ve sinema tarihinin en çok para kazanan filmini ortaya çıkarmıştı. Bu başarının ardından devam filmi de isteyen 20th Fox, James Cameron'ı dinlendirmeye niyetli değildi.

Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek
James Cameron ise, yeni filmde farklı şeyler denemeyi düşünüyor. Pandora'nın derin suları gibi örneğin. Gelişmelere göre Cameron, Avatar 2'de yer alacak bazı sahneleri, suyun 6.8 mil atında çekecek. Bunun için özel bir deniz altı aracı hazırlatan yönetmen, aynı zamanda bu araçla 10 milyon dolar ödüllü bir yarışmaya da katılacak.

Titanic'in ardından Cameron'ın su altı belgeselleriyle ilgilendiği biliniyor. Belli ki suyun altındaki gizemler, Cameron'ı fazla etkilemiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 07:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×