Banner Resmi

Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek

Mahmut Saral
Mahmut Saral 22.09.2010 - 12:19
Çılgın yönetmen James Cameron'dan çılgın fikirler
Aliens, Terminator ve Titanic gibi ödüllü filmleri çekerek büyük ün sahibi olan James Cameron, son olarak Avatar'ı da çekmiş ve sinema tarihinin en çok para kazanan filmini ortaya çıkarmıştı. Bu başarının ardından devam filmi de isteyen 20th Fox, James Cameron'ı dinlendirmeye niyetli değildi.

Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek
James Cameron ise, yeni filmde farklı şeyler denemeyi düşünüyor. Pandora'nın derin suları gibi örneğin. Gelişmelere göre Cameron, Avatar 2'de yer alacak bazı sahneleri, suyun 6.8 mil atında çekecek. Bunun için özel bir deniz altı aracı hazırlatan yönetmen, aynı zamanda bu araçla 10 milyon dolar ödüllü bir yarışmaya da katılacak.

Titanic'in ardından Cameron'ın su altı belgeselleriyle ilgilendiği biliniyor. Belli ki suyun altındaki gizemler, Cameron'ı fazla etkilemiş.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 18.01.2022 03:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar 2, suyun 6.8 mil altında geçecek

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×