Avatar 2 ve 3, resmi olarak duyuruldu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 1.11.2010 - 10:01
Pandora'da yapacağımız çok şey var
Ünlü yönetmen James Cameron'ın uzun bir aradan sonra sinemayla tekrardan buluştuğu film olan Avatar, yaklaşık 2.8 milyar dolarlık gişe hasılatı elde ederek tüm zamanlar rekorlarını yerden göğe alt üst etmişti. Bir önceki rekoru da Titanic ile elinde bulunduran yönetmen, o filmden de 1.8 milyar dolar gişe hasılatı sağlamıştı. Her iki filmin de üstlenicisi olan 20th Fox, Avatar'ın devam filmleri için James Cameron'a bir süredir baskı yapıyordu. Nihayet resmi duyuru da geldi. Cameron, arka arkaya Avatar 2 ve Avatar 3'ü çekeceğini duyurdu. Sıradaki film 2014, son film de 2015 yılında vizyonda olacak.

Avatar 2 ve 3, resmi olarak duyuruldu
Yorumlar 39
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar 2 ve 3, resmi olarak duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×