Avatar Frontiers of Pandora duyuruldu

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 12.06.2021 - 23:19
Uzun süredir dedikoduları dolanan Ubisoft'un yeni oyunu Avatar Frontiers of Pandora, etkileyici grafiklerle bugün yapılan sunumda duyuruldu.

Avatar Fronties of Pandora bugün yapılan Ubisoft Forward dijital etkinliğinde duyuruldu. Ubisoft'un Massive Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilen ve ortadan kaybolduğu sanılan Avatar oyunu nihayet gün yüzüne çıktı. Geçtiğimiz yıl bir kez daha gündeme gelen oyunun The Division 2'nin geliştirilmesiyle birlikte rafa kalktığı düşünülse de bugün canlı kanlı karşımızda. Hem de Division oyunlarının geliştirildiği oyun motoru olan Snowdrop Engine'in son sürümüyle karşımıza çıkıyor.

Avatar Frontiers of Pandora 2022'de çıkacak

Yeni nesil konsollar ve PC platformlarının yanı sıra Stadia için de yayınlanacak Ubisoft'un yeni oyunu Avatar Frontiers of Pandora, resmen grafikleriyle şov yapıyor. Görünen o ki şirketin bu proje için verdiği bekleme kararı sona ermiş ve önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi planlanıyor. Grafiklerin bu kadar güzel olması bir yana, oyun içi görüntüleri temsil etmesi olayı bambaşka bir boyuta taşıyor.

Birinci şahıs aksiyon-macera türündeki yapım Lightstorm Entertainment ve Disney işbirliği ile Avatar temasını yeniden karşımıza çıkartıyor. Avatar Frontiers of Pandora oyununda oyuncular bir Na'vi olarak oynayacak ve Pandora'nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırı bölgesinde bir yolculuğa çıkacak. Çeşitli yaratıkların yaşadığı bu bölgede oyuncular hem dünyayı keşfedecek hem de zorlu RDA güçlerini geri püskürtmeye çalışacak.

Avatar

Bununla birlikte oyunun hikayesi filmden bağımsız olacak. Bu da oyuncuları tanıdıkları bir evrende bilmedikleri, yeni bir maceraya sürükleyeceğine işaret ediyor. Tom Clancy's The Division serisinin geliştiricisi Massive Entertainment imzasını taşıyan yapım için çıkış tarihi şimdilik sadece 2022 olarak gösteriliyor. Oyun için yayınlanan ilk bakış fragmanı, oyun içi görüntülerden oluşuyor ve oldukça etkileyici görünüyor. Ancak henüz oyun hakkında çok fazla detaya sahip olmasak da heyecan verici göründüğünü söyleyebiliriz.

Yorumlar 12
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2022 03:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 15:49
Umarım FPS değildir.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 13:08
Sayın ekip mobil tarayıcıdan kullanıcı girişi yapılamıyor bir el atsanız iyi olacak.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 13:01
Ghost Far Cry Recon: Primal Avatar Edition LULW
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.06.2021 23:32
Trailer'daki grafikler inanılmaz görünüyor ama bunların oyun içi görüntüler olmadığına ya da olsa dahi oyun çıkınca asla böyle görünmeyeceğine kalıbımı basarım. :)
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 12:47
İyimser bakan arkadaş. Ubisoft'un downgrade konusunda ne kadar kötü bir üne sahip olduğunu unutma derim. ;)
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 08:34
Basamazsın çünkü yeni nesil kardeş. Yeni nesil grafiklerde ne seviyeye gelindiğini gördük yani bu grafikte çıkabilir sahiden. Şuana kadar 2 tane büyük yapım var 2 si de müthiş grafiklere sahip.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.06.2021 11:50
Yeni nesilin ps5in series x in gücünü yavaş yavasgormeye başlıyoruz
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avatar Frontiers of Pandora duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×