Avengers 4'den sonra Marvel'ın kaderi ne olacak?

Avengers 4'den sonra Marvel'ın kaderi ne olacak?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 19.10.2017 - 13:38
Marvel Cinematic Universe devam edecek mi?

Her güzel şeyin bir sonu vardır. Tabi, bu Marvel Cinematic Universe için de geçerli. MCU başkanı Kevin Feige, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada 22 filmlik serilerinin Avenger 4 ile sonlanacağını söylemişti. Odak noktalarının bu film olduğu belirten Feige, tatmin edici bir final hazırlamak istediğini söylemişti. Peki bu MCU'nun sonu mu olacak? 

MCU devam edecek mi?

Guardians of the Galaxy'nin yönetmeni James Gunn ise bize müjdeli haberi verdi ve Avengers 4'ten sonra yeni Marvel Sinematik Evreni Guardians of the Galaxy  Vol. 3 ile başlayacak.  Marvel Cinematic Universe'ün biteceği yorumunun saçma olduğunu belirten Gunn, bir defterin kapanıp yeni bir defterin açılacağını belirtti. Zaten devasa Marvel evrenin Thanos ve Sonsuzluk Taşları ile bitmesi mümkün değil. Yeni hikayenin ne olacağını tahmin etmek mümkün değil. Çünkü, önümüzde iki adet Avengers filmi var. Ancak, Guardians of the Galaxy ile başlayacağını düşünürsek, Celestial'leri bile görme şansımız var.

Captain Marvel'ın Skrull'lar ile karşılaşacağını biliyoruz. Belki bir Secret War serisi de görebiliriz. İhtimaller, ihtimaller.

Yorumlar 8
MK Okuru
MK Okuru 7.03.2021 23:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
arabul19
arabul19 19.10.2017 23:37
sürekli tekrara düşecek malesef
arabul19
arabul19 5.02.2018 22:52
karakterler değişecek ama giriş gelişme ve sonuç hep aynı olacak o açıdan söylemiştim. Belkide senin dediğin gibi olur bende boş konuşmuş olurum ozaman :)
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2017 13:39
Tekrara mı? Celestial'larla dövüş ? Thanosla ? Daha Kronos var Dormammu var Molecule Man var. Boş boş yorum yapıyorsunuz o kadar çekilecek karakter ve senaryo var ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2017 15:34
bitmesi demek marvel in MCU u kapatması demek.Mantıklı hiç kimse bu kadar kazançlı ve karşılık bulan ticarete son vermez.O kadar çok konu ve karakter var ki.Örneğin Black Bolt, Blue Marvel, Vulcan , Galactus ve tabiki Celestials varken bitmesi anlamsız olacaktır.hele daha SENTRY dururrken.!
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2017 13:50
Eğer fazla uzatırlarsa belki de Diamond Foxxx 'la Lisa Ann'in yepyeni bir macerasını bile görebiliriz.Son videolarında hatırlarsanız onları Amerikan Ordusunda bırakmıştık. Nereden başlayacaklarını çok merak etmiyorum çünkü genelde aşaıdan başlıyorlar:)))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 14:14
bu ne saçma bir soru böle, tabiki devam etcek, marvel para basan sinematik evrenini durdurmayı aklından bile geçirmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.10.2017 14:14
Bence aynı kostümleri yeni kahramanlara devredecekler, ve bir süre daha devam edecekler. Iron Man kostümünü giyen kız mesela(NOW), yeni bir Captain America vs.. Ve yeni, daha az bilinen karakterlerler. Çünkü yeni bir MCU başlatmak için bir süre beklemeleri lazım, bu arada parasız duramazlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×