Avengers 4'ün çekimleri tamamlandı

Avengers 4'ün çekimleri tamamlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 12.01.2018 - 14:40
Olsa da o pastadan biz de yesek.

Avengers: Infinity War'un vizyona girmesine daha iki aydan fazla bir süre varken, Russo kardeşler bir sonraki filmleri olan Avengers 4'ün çekimlerini tamamladı. Çekimlerin tamamlanmasını muazzam bir pasta ile kutlayan ekip, Instagram'da da pastanın resmini paylaştı. Thanos'un üzerinde bulunduğu pastada tüm Marvel filmlerine göndermeler bulunmakta.

Avengers 4'ün çekimleri tamamlandı

Bildiğiniz üzere, ilk olarak Infinity War filmi iki parça olarak duyurulmuştu. Sonrasında ise Part 1, Part 2 yerine iki farklı film olarak yayınlanmasına karar verildi. Bu tabi ki Marvel hayranları için çok daha iyi bir seçenek. İki parçaya ayrılan filmler genelde "Acaba sonrasında ne olacak?" diye izleyenleri çıldırttığı için, bu iki taraf için de daha sağlıklı bir karar olmuş. Ortaya çıkan bu pasta üzerinden hayranlar çoktan teori üretmeye başladı bile. Kimlerin öleceğinden, kimin kazanacağına kadar ortalıkta bir sürü teori dönmekte. Tabi ki bu sadece Marvel'ın 10 yıldır hazırlandığı Infinity War serisini temsil eden bir pastadan ibaret. Marvel'ın bir sonraki filmi Black Panther 16 Şubat'ta, Avengers: Infinity War ise 4 Mayıs'ta vizyona girecek.

Avengers 4'ün çekimleri tamamlandı

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 20:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×