Avengers Damage Control'den yeni video geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 11.10.2019 - 10:18
Her yer Iron Man zırhı.

Geride bıraktığımız New York Comic Con etkinliğinde duyurulan Avengers Damage Control'den yeni video geldi. Yayınlanan videoda oyunun oynanışına dair yeni detaylar görüyoruz. Doctor Strange, Ant Man, Wasp, Hulk, Spider Man, Black Panther ve daha adı açıklanmaya süper kahramanların olacağı söylenen proje, Marvel hayranlarını heyecanlandırdı. Sanal gerçeklik platformunda deneyimlenecek olan Avengers Damage Control, 18 Ekim'de çıkacak. Marvel ve ILMxLAB ortaklığıyla geliştirilen bu yapım, aslında tam olarak bir oyun değil. Daha çok Avengers üyeleri ile bir araya gelip ve hikayede Shuri tarafından kullanıcı için üretilen zırhın yapabildiklerine göz atacağımız belirtiliyor.

Avengers Damage Control'den yeni video geldi

Geçtiğimiz dönemlerde çıkan Iron Man'in VR  oyunundan farklı olarak Avengers Damage Control, sadece The Void isimli VR şirketinin yerlerinde oynanabiliyor. Şimdilik Türkiye'de bulunmayan The Void ekibi, muhtemelen ilerleyen dönemlerde ülkemize de gelecektir. Avengers'ın haricinde Star Wars ve Ghostbusters'a özel deneyimler de sunan The Void, şu anda Amerika'da, Dubai'de, Kanada'da ve Malezya'da bulunuyor. Son olarak Avengers Damage Control'ün hikayesinin MCU'ya dahil edilip edilmeyeceği de merak konusu oldu.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:11
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.10.2019 08:43
Evet spirderman ve ironmen vr da iyi olurlar
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.10.2019 11:03
Spiderman keyifli olur VR ile
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers Damage Control'den yeni video geldi

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×