Avengers Endgame'de yaşanan olay Black Widow filminde açıklanacak

Furkan Güler
Furkan Güler 22.07.2019 - 14:09
Natasha Romanoff'un neden öyle bir karar aldığı filmde belli olacak.

Avengers ekibinin en çekici ve en sevilen üyelerinden bir tanesi olan Black Widow'a özel film, geçtiğimiz dönemlerde duyurulmuştu. San Diego Comic Con'da film hakkında yeni bilgiler veren Marvel yapımcıları, filmin logosunu da ortaya çıkarttı. Filmin yıldızlarından David Harbour, film hakkında bilgiler verirken Avengers Endgamen'den de bahsetti. Marvel sinematik evreninde ajan rolünde olan karakter, Avengers Endgame'de kendini feda etmişti. Sonsuzluk taşını elde etmek için kendini feda eden Black Widow, kendisini kaba taslak takımı için feda ettiğini belirtmişti. Ancak kendisini feda etmesinin arkasında büyük bir neden yattığını belirten Harbour, bu nedenin filmde açıklanacağını belirtti.

Avengers Endgame'de yaşanan olay Black Widow filminde açıklanacak

Black Widow'un geçmişine odaklanacağı belirtilen filmin yer yer daha önceden izlediğimiz MCU filmlerine de gönderme yapacağı söyleniyor. Filmde başka bir Marvel kahramanını göreceğimiz şimdilik belli değil. Captain America: Winter Soldier temasına yakın olacağını tahmin ettiğimiz Black Widow filmi, umarız beklentileri karşılayabilir. 1 Mayıs 2020 tarihinde vizyona girecek olan filmin ardından The Falcon and The Winter Soldier dizisi yayınlanacak.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 11:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 08:42
The Falcon and The Winter Soldier filmi derken ? Zaten günde maksimum 5 haber atıyorsunuz bari editlerken kontrol edin.
MK Okuru
MK Okuru 23.07.2019 17:04
Film arkadaşım. Adamlar film diye duyurdu onu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2019 18:05
The Falcon and The Winter Soldier, bu film mi arkadaşım ? Böyle hatalar yapmayın Allah rızası için. Haber yapmayın daha iyi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers Endgame'de yaşanan olay Black Widow filminde açıklanacak

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×