Avengers: Endgame'in kamera arkası görüntüleri yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 29.07.2019 - 12:10
Kamera arkası sandığımızdan daha eğlenceliymiş.

Bu senenin en çok gişe hasılatı elde eden filmleri arasında bulunan Avengers Endgame, hala gündemden düşmüyor. Filmde yaşanan olayların ardından kullanıcıların aklında yer eden senaryo, aylar sonra bile konuşulmaya devam ediliyor. MCU'da, The Infinity Saga isimli hikayenin sonunu anlatan Endgame filmiyle alakalı bu kez filmin sahne arkasında yaşananlar gün yüzüne çıktı. Filmin çekimlerine dair komik anların derlendiği kamera arkası görüntülerinde karakterlerin kostümlerinin yeşil perdesiz nasıl gözüktüğünü görüyoruz. Ayrıca oyuncuların yaptığı hatalar da Marvel hayranlarını güldürecek cinsten.

Avengers: Endgame'in merak edilen kamera arkası görüntüleri nihayet yayınlandı

Üç saatlik uzunluğuyla, izleyenlerini her yönden memnun eden filmden sonra neler yaşanacağı merak ediliyor. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen San Diego Comic Con'da MCU'nun geleceğine dair ne olacağının sinyallerini veren yapımcı Kevin Feige, yeni filmleri duyurmuştu. Yeni duyurulan filmlerle birlikte Marvel sinematik evreninin hikayesi tekrar şekillenecek. Özellikle 2020 yılıyla birlikte başlayacak olan yeni Marvel dizileri de hayranları tarafından merakla bekleniyor. Peki siz yeni dizi ve filmler için heyecanlı mısınız?

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2021 11:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.07.2019 13:49
Sizin sandığınız mı var? Niye sandık var sizde? Anlamadım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers: Endgame'in kamera arkası görüntüleri yayınlandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×