Avengers: Endgame'in sonunda gözüken oyuncudan açıklama

Furkan Güler
Furkan Güler 10.05.2019 - 15:27
Yeni filmlerde kendisini görecek miyiz?

Geride bıraktığımız hafta vizyona giren Avengers Endgame, Marvel hayranlarını fazlasıyla memnun etmeyi başardı. Yaklaşık 3 saat süren Avengers Endgame, The Infinity Saga hikayesini güzel bir şekilde solandırıyor. MCU'da Avengers Endgame filminin son sahnesinde gözüken karakteri canlandıran oyuncudan yeni bir açıklama geldi.

Avengers: Endgame'in sonunda gözüken oyuncudan açıklama

Haberin bundan sonraki kısmının Avengers Endgame filmiyle alakalı büyük bir spoiler içerdiğini belirtelim. Eğer filmi henüz izlemediyseniz, sayfayı terk etmek için bu son şansınız.

SPOILER

Filmin son sahnesinde Tony Stark'ın cenazesini izlemiştik. MCU'da yer alan süper kahramanların katıldığı cenaze töreninde her bir kahraman teker teker gözükmüştü. Ancak kahramanların arasında Iron Man 3 filminde yer alan küçük çocuğu da görmüştük. Ty Simpkins adındaki küçük oyuncu, Marvel'ın tekrar geri çağırması üzerinde oldukça heyecanlanmış. Çizgi romanlarda Iron Lad karakterini canlandıran bu karakter, hikayede büyük bir yer ediniyor. Ancak Marvel yapımcıları geçtiğimiz günlerde MCU için Iron Lad karakterini düşünmediklerini belirtmişti. Fakat Simpkins, Iron Lad karakterini oynamak için can attığını belirtti.

Ancak Ty Simpkins, Iron Lad karakterini canlandırmak istese de son karar Marvel yapımcılarına kalacak. Bakalım yapımcılar, verdikleri bu karardan dönüp Ty Simpkins'i MCU'ya katacak mı?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2021 10:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.05.2019 11:19
End game 3 bizi memnun mu etti??? Bu yıl filmler diziler tırt end game game of thrones hepsi hayal kırıklığı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 10.05.2019 21:13
O piskiletle gezen çocuktu sanırım. minik adam noldu burda diye sormuştu hani..
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avengers: Endgame'in sonunda gözüken oyuncudan açıklama

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×