Avengers: Infinity War için Curious Spiderman fragmanı yayınlandı

Avengers: Infinity War için Curious Spiderman fragmanı yayınlandı

Furkan Güler
Furkan Güler 19.04.2018 - 11:48
Yeni fragmanda savaştan sahneler görüyoruz.

Vizyona girmesine artık çok az bir zaman kala, heyecan iyice artmışken Avengers: Infinity War'dan yeni bir fragman daha paylaşıldı. Vizyon tarihi yaklaştıkça filmden yeni birçok reklam ve fragman gelmeye devam ediyor. Son olarak yayınlanan yeni fragmanda ise Örümcek Adam'la birlikte başka bir sahnede Avengers'ın diğer karakterlerini savaş alanında görüyoruz. Thanos ve Sonsuzluk Taşları'na karşı savaş verecek olan Avengers takımı, ilk defa bu denli büyük bir tehlikeye karşı savaşacak. Son filmleri sayesinde kadrosunu genişleten Avengers ekibi, bakalım Infinity War da bizlere neler gösterecek?

Avengers: Infinity War'un yeni fragmanı yayınlandı

26 Nisan tarihinde izleyicilerinin karşına çıkacak olan filmde başrolde olan kahramanlardan bazılarının öleceği tahmin ediliyor. Bu yüzden filmde fazlasıyla sürprizler ile karşılaşacağımız aşikar durumda. Serinin sevenleri bazı tahminlerde bulunsa da, senaristler bu tahminlerin izleyenleri yanıltacağını belirtiyor. Yaklaşık 10 senedir bu film için hazırlanan Marvel yetkilileri ise filmden iyi geri dönüşler bekliyorlar. Yeni filmin gelmiş geçmiş en çok izlenecek süper kahraman filmi olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.01.2021 22:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×