Avengers: Infinity War nostaljik rpg oyunu olsa nasıl olurdu

Avengers: Infinity War nostaljik rpg oyunu olsa nasıl olurdu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 24.04.2018 - 15:26
Hazırlanan tanıtım videosu beğeni topladı

Avengers: Infinity War’ın çıkmasına artık sayılı günler var. Marvel’ın süper kahramanları Thanos’a karşı güçlerini birleştirirken, serinin hayranları için de heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Eleştirmenler, Avengers: Infinity War'un benzeri görülmemiş bir gişe rekoru kıracağını tahmin ediyor. Filmin tanıtım çalışmaları yoğun bir şekilde sürerken, filmin hayranları ve oyun severler de unutulmamış.

Nostaljik Avengers Thanos'a meydan okuyor

Tüm dünya’da merakla beklenen Avengers: Infinity War filminin tanıtımı için, çok farklı çalışmalar karşımıza çıkıyor. The Avengers’ın Japonya resmi twitter hesabından yapılan bir paylaşım, filmin Japon hayranlarını ve oyunseverleri oldukça mutlu etti. Avengers: Infinity War bir retro rol yapma oyunu olsaydı nasıl olurdu? sorusundan yola çıkarak hazırlanan videoda, Thanos’a karşı saldırıya geçen 8 bit süper kahramanlar, Spiderman, Iron Man, Doktor Strange ve Star Lord’un başarısızlığa uğradığını görüyoruz. Daha sonra, Black Widow, Captain America ve Hulk'tan oluşan Yenilmezler takımı bir saldırı daha deniyor. Ancak Thanos, Yenilmezler'e adeta tek atıyor ve devam edecek yazısıyla video son buluyor. Avengers: Infinity War filmi 27 Nisan Cuma günü vizyona girecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 26.10.2020 16:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 18:46
kratosu salarım üstüne akıllı ol tanos
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×