Avengers: Infinity War'u izlerken kesinlikle üzüleceksiniz

Avengers: Infinity War'u izlerken kesinlikle üzüleceksiniz

Furkan Güler
Furkan Güler 12.04.2018 - 16:32
Filmin yönetmeninden çarpıcı bir açıklama geldi

27 Nisan tarihinde ülkemizde gösterime girecek olan Avengers: Infinity War, tüm dünya genelinde heyecanla bekleniyor. 10 yıldır kendini bu film için hazırlayan Marvel ekibi, filme koydukları her şeyin kusursuz olmasını istiyorlar. Hikaye bakımından seride köklü değişikliklere yol açacak olan bu film, tüm dünyada heyecanla bekleniyor. Hikayenin nasıl şekilleneceğini ve hangi karaktere ne olacağını az çok tahmin eden Marvel takipçilerine karşılık olarak filmin yönetmeni olan Joe Russo, Marvel fanlarını filmi izlemeden önce üzülmeye hazır olmalarını söyledi. Böylelikle filmde ana karakterlerden bazılarının öleceğinin kesin olduğunu söyleyebiliriz.

Avengers: Infinity War'un yönetmeni, izleyicileri uyardı

Yine de filmde bu tarz sürprizlerin yanında, başka sürprizlerin de beklediği söyleniyor. Senaryo olarak karmaşık duran. Fakat 10 yıllık bir altyapıya sahip olan film, altyapısı sayesinde anlatmak istediğini kolay bir şekilde anlatacaktır. Yine de sona geldiğimizde filmde senaryo açısından bazı saçmalıkların olacağını öne süren kişiler de bulunuyor.

Şimdiye kadar çekilen ve en çok heyecan oluşturan süper kahraman filmi olan Avengers: Infinity War, bakalım izleyenlerini memnun edebilecek mi?

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2021 04:43
Kalan Karakter : 300 Gönder
Manhunt Two
Manhunt Two 12.04.2018 16:52
Hepsi ölsün bitsin şu süper kahraman saçmalığı
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.04.2018 08:42
Ne olacağı baştan belli, koşma sahnesinde bir umut koşuyorlar ama sonuçta saklanacak delik arayacaklar ancak fare gibi yaşayıp kurtulabilirler, Thanos "hepinize telefon alacam" diyecek son söz işte
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2018 21:31
Kısacası ya ironman yada captan america ölecek. Aşırı fazla belli ettiler. Kadroyu yenilemek istemlerine anlıyorum ancak gidip de bu karakterleri daha tam işleyememişken öldürürlerse ve sonraki filmde geri getirirlerse biraz negatif eleştiri alacaklarına eminim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2018 20:46
Tamam o vakit yarısı ölüyor :( Yoksa neyine niye üzülelim :D:D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.04.2018 16:51
kardes bunun çizilmişi var, neden bu kadar heyecan yapıyonuz, 3 asagı 5 yukarı aynı olucaktır, her canlı ölümü tadacaktır, wolwerine bile öldü! bunlar ne ki? kim ki?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×