Avengers: Infinity War'un merakla beklenen fragmanı bugün geliyor

Avengers: Infinity War'un merakla beklenen fragmanı bugün geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 16.03.2018 - 02:01
Infinity War için kimler heyecanlı?

Avengers: Infinity War'un bir süredir beklenen fragmanı bugün yayınlanacak. Filmin yönetmenleri olan Russo kardeşlerin resmi Instagram sayfalarında yayınladığı birkaç saniyelik video, fragmanın bugün geleceğini belirtiyor. Marvel Sinematik Evreni'nin tam 10 yıldır hazırlandığı film, deli titan Thanos'u sonunda dünyaya getirecek ve kahramanlarımız ile karşılaştıracak.

Avengers: Infinity War'un merakla beklenen yeni fragmanı bugün geliyor

Sonsuzluk Taşlarının ortaya çıkışına hep birlikte şahit olduk. Marvel'ın temellerini oluşturan bu taşları içeren son macera olacak olan Infinity War sonrasında Marvel Sinematik Evreni büyük bir değişime gidecek. Bunu ne kadar merak ediyor olsak da önümüzde Avengers Infinity War ve Avengers 4 filmleri var. Marvel'ın şimdiye kadarki en büyük filmi olacak olan film, aynı zamanda tarihte en çok ana karakter içeren film olacak. Orijinal Avengers ekibinden Guardians of the Galaxy'ye büyük bir kadroya sahip olan Infinity War, dünya çapında heyecanla bekleniyor. Yayınlanan son fragman, en kısa zamanda en çok izlenen fragman olarak da dünya rekoru kırmıştı. Bakalım, bugün yayınlanacak olan fragmanda bizleri neler bekliyor?

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 15:40
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×