Avengers oyunundan Black Widow'a ait yeni video ve bilgiler geldi

Avengers oyunundan Black Widow'a ait yeni video ve bilgiler geldi

Furkan Güler
Furkan Güler 24.09.2019 - 15:58
Oynanış anlamında en ilginç karakter olabilir.

Geçtiğimiz E3 2019 fuarında gösterilen ve bazı oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Marvel’s Avengers, geliştirilmeye devam ediliyor. Oyunla alakalı yeni videolar yayınlayan geliştirici ekip, bu kez Black Widow'u ilgilendiren yeni videolar ve bilgiler yayınladı. Yayınlanan videoda karakterin kostümüne odaklanan yapımcılar, karakterin üzerinde ne gibi detaylar olduğuna dikkat çekiyor. Çizgi romanlardan esinlenerek tasarlanan karakterlerin tasarımları fena değil. Ayrıca Crystal Dynamics, Black Widow'un, diğer karakterlere göre kullanacak çok fazla ekipmana sahip olduğundan bahsetti. Kendi hikayesinde ünlü ve gölgelerin içinde yaşayan bir ajan olan karakter, oyunda da bu şekilde yansıtılacak.

Avengers oyunundan Black Widow'a ait yeni video ve bilgiler geldi

Ayrıca Black Widow'un takıma çoğu zaman liderlik yapacağının da altını çizen geliştiriciler, karakterin oynanış anlamında biraz kompleks olabileceğini da söyledi. Hulk ile karşılaştığımızda düşmanlarını yenmek için daha farklı yollar deneyen Black Widow ile oynamak oldukça zevkli olabilir. 5 Mayıs 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Stadia platformlarına çıkacak olan Marvel's Avengers, umarız Avengers filmlerinin üzerine Marvel hayranlarını tatmin edecek öğeler barındırarak piyasaya çıkar. 

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.09.2020 18:49
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2019 11:02
Oynanış videoları içerisinde en çok keyifli duran black widowdu zaten.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×