Avengers oyununun hikayesi hakkında önemli bir sızıntı yapıldı

Avengers oyununun hikayesi hakkında önemli bir sızıntı yapıldı

Furkan Güler
Furkan Güler 14.10.2019 - 13:38
Ayrıca oyunun görev ekranı da ortaya çıkmış durumda.

Crystal Dynamics'in geliştirdiği Marvel's Avengers, bu kez PAX Avusturalya etkinliğinde gündeme geldi. Fuara katılan oyunculara oyunu deneme imkanı sunan geliştiriciler, oyun hakkında yeni bilgiler vermişti. Şimdi ise kaydedilen bir kamera görüntüsü, oyun hakkında önemli bir bilgiyi açığa kavuşturdu. Reddit üzerinden yayınlanan ilgili videoda oyunun görev alma ekranını görüyoruz. Yarı açık dünya bir yapıda olan Marvel's Avengers, güzel bir arayüze sahip. Ancak sızdırılan önemli bilgi sadece bununla da sınırlı değil. Marvel hayranı bir Reddit kullanıcısı, sızdırılan videoda ilginç bir isme rastladı. Agent Garza adındaki bu karakter, Marvel'ın ünlü serisi Inhumans'a ait. Sarah Garza ismiyle de Marvel evreninde bulunan karakter, Inhumans karakterlerinin de hikayeye dahil olacağına dikkat çekiyor olabilir.

Avengers oyununun hikayesi hakkında önemli bir sızıntı yapıldı

Oyunun Avengers üyeleri etrafında geçeceği tahmin edilirken, işin içine bir de Inhumans karakterlerinin girmesiyle oyun beklentileri karşılayabilir. Bu hali ile tüm Marvel hayranlarını memnun edemeyen yapım, bakalım final sürümünde ne halde olacak? Son olarak oyunun uzunluğunun 10 - 12 saat arası süreceği de açıklanmıştı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2020 19:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.10.2019 19:47
E zaten filmi gelecek inhumans’ın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2019 19:55
Memnun olmayanlar gitsin Minecraft oynasın, tam onlara göre.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.10.2019 19:17
İnhumans hikayesi olduğu zaten çok belliydi. Çünkü oyunun videosunda kamala khan terrigen mist yani inhumans gücü veren dumamana maruz kalıyordu. O ellerinin büyümesi, boyunun uzaması vs gibi güçleri o terrigen mist sayesinde kazanıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×