AvP'nin multiplayer oynanış videosu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 3.06.2010 - 12:31
AvP'nin multiplayer oynanış videosu
Rebellion tarafından geliştirilen, Sega tarafından dağıtımı üstlenilen FPS oyunu Aliens vs Predator'ün multiplayer oynanışını gösteren yeni bir video yayımlandı.

Bilindiği gibi oyunun demosu, dün itibariyle indirilmeye sunuldu. Fakat çoğu kullanıcı, bağlantı sorunlarıyla karşı karşıya geldi, demoyu deneyemedi bile. Eğer bu sebeple merakınızı gideremediyseniz, videoya göz atmanızda fayda var.


Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 11:18
Kalan Karakter : 300 Gönder
AvP'nin multiplayer oynanış videosu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×