Avrupalı, Gaikai'yi bir süre unutun

Avrupalı, Gaikai'yi bir süre unutun

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 3.09.2013 - 10:45
PS4'ün en kötü haberi bu olsa gerek
Playstation 4'ün ortaklık kurduğu Gaikai için Avrupa kısmı hala sürümcemede. PSone, PS2 ve PS3 oyunlarını buradan indirebileceğiniz sistem önceki söylenenlere göre 2014 yılında bir zaman Avrupa'da da aktif olacaktı lakin şimdi o konuda da bir netlik yok. Nitekim en büyük sorun Avrupa'nın genişbant kapasitesi.

SCEE başkanı ve CEO'su Jim Ryan "Plan, Kuzen Amerika'da önümüzdeki sene başlamak ve PS3 içeriğinin önce PS4 ardından PSVita ve PS3 için yayınlanmasını sağlamaktı" derken işin devamını şu şekilde anlattı.

Avrupalı, Gaikai'yi bir süre unutun
"Bu bahsettiğimiz 2014 yılında Kuzey Amerika'da başlangıcını yapacak. Avrupa'daki geniş bant sorununa sunumda da değinmiştim. Avrupa elbette bizim bu servis için yol haritamız üzerinde . İleride bir zaman mutlaka ulaştıracağız. Lakin bizim kontrolümüzde olmayan sebeplerden dolayı henüz kesin bir tarih yok."

Gamescom'da Gaikai'ye hiç değinmemelerini de şu şekilde değerlendiren Ryan "Atık global şekilde izlenen ancak özellikle Avrupa'yı hedefleyen bir şovda henüz ne zaman onlara sunacağımızı bilmediğimiz muhteşem bir bulut sistemini anlatmak bize yersiz geldi" dedi.

"Elimizde bir yol haritası var. Şu an için yolda tümsekler bulunuyor ancak onlar da halledildi."

Eğer Avrupa'nın bant genişliği sorun ise Türkiye için ne demeli? 
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 23.11.2020 19:16
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×