Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 11:42
Xbox 360, 5. yılını kutluyor
Bugün Avrupa ve İngiltere için Xbox 360'ın beşinci yıl dönümü. Konsol tam olarak 2 Aralık 2005 yılında çıkmıştı. Geçen hafta Amerika'da yıl dönümü kutlaması yapılan konsol için, 10 Aralık'ta da Japonya bir kutlama gelebilir (gelemeyebilirmiş de).

Konsol 2005 E3'ünden önce MTV'de duyurulmuştu. 20 Gb ve HD desteği olmadan çıkan konsolun öncüsü 2002 Mart ayında Avrupa da çıkan Xbox idi. 360'ın Avrupa çıkışı ile birlikte Perfect Dark Zero Call of Duty 2, Need for Speed: Most Wanted, Project Gotham Racing 3 ve Ridge Racer 6 gibi isimler konsolun oyuncularına merhaba demişti. Daha sonra Halo 3 ve Reach gibi isimler damgasını vurdu. Ama en çok ilgi çeken oyun serisi ise Gears of War olmuştu. Ve konsolun son bombası da hareket sensörlü Kinect oldu.

Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü
Ne diyelim, tüm Xbox 360 sahiplarine kutlu olsun!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 04:38
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×