Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü

Burçin Aygün
Burçin Aygün 2.12.2010 - 11:42
Xbox 360, 5. yılını kutluyor
Bugün Avrupa ve İngiltere için Xbox 360'ın beşinci yıl dönümü. Konsol tam olarak 2 Aralık 2005 yılında çıkmıştı. Geçen hafta Amerika'da yıl dönümü kutlaması yapılan konsol için, 10 Aralık'ta da Japonya bir kutlama gelebilir (gelemeyebilirmiş de).

Konsol 2005 E3'ünden önce MTV'de duyurulmuştu. 20 Gb ve HD desteği olmadan çıkan konsolun öncüsü 2002 Mart ayında Avrupa da çıkan Xbox idi. 360'ın Avrupa çıkışı ile birlikte Perfect Dark Zero Call of Duty 2, Need for Speed: Most Wanted, Project Gotham Racing 3 ve Ridge Racer 6 gibi isimler konsolun oyuncularına merhaba demişti. Daha sonra Halo 3 ve Reach gibi isimler damgasını vurdu. Ama en çok ilgi çeken oyun serisi ise Gears of War olmuştu. Ve konsolun son bombası da hareket sensörlü Kinect oldu.

Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü
Ne diyelim, tüm Xbox 360 sahiplarine kutlu olsun!
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avrupalı oyuncular için neşeli yıl dönümü

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×