Avrupa'ya büyük çıkartma

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Avrupa'ya büyük çıkartma
Electronic Arts firmasından yapılan açıklamaya göre PS2, Xbox ve GameCube'ler için hazırlanan aksiyon oyunu Medal of Honor: European Assault da piyasalara sürüldü. Oyuna daha önce, "Dogs of War" ismi de verilmişti.

Avrupa’da Almanya, Afrika’da ise İtalyan güçleri ile mücadele edeceğiz, tıpkı gerçekte de olduğu gibi. Ayrıca European Assault ile Afrika’ya dolaylı olsa da gitme şansını elde ediyoruz. Yalnız bundan daha önemli olan nokta ise, konsolların, günümüzün gelişen grafik tekniklerine göre ne kadar eski olsalar da, buna rağmen çok iyi bir performans ortaya koyduklarına şahitlik etmemiz olacak. 2003 sonunda konsolcuların Rising Sun ile beraber Medal of Honor’daki son buluşmalarından bu yana Medal of Honor’un ne kadar değiştiği de gözler önüne serilecek. Oyun esnasında kendimiz dışında bir grup askerin sorumluluğu da bizde olacak, PC’ciler bunun ne anlama geldiğini Pacific Assault ile zaten bilmekteler. Oyunumuz, ekranda, aynı anda 50’den fazla askerin rahatlıkla ve yüksek performansla hareket etmesini sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Bir bakıma Pacific Assault’un konsol çıkarması demek de mümkün buna.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 24.09.2021 06:33
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avrupa'ya büyük çıkartma

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×