Avustralya Polisi: Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 29.04.2019 - 16:05
"Bizim ejderhalarımız yok!"

Sputniknews'un haberine göre Game Of Thrones'un yeni bölümünün yayınlanmasının ardından, Avustralya Polis Departmanı esprili bir açıklama yaptı. Polis Departmanı, Facebook üzerinden "Game of Thrones'taki ölümler için bizi aramayı bırakın" dedi.

Avustralya'nın Queensland eyaletinde, sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları şaka amaçlı paylaşımda polis departmanı, takipçilerinden Game of Thrones dizisindeki karakterlerin ölümüyle ilgili ihbarda bulunmamalarını oldukça esprili bir açıklama ile dile getirdi.  Facebook üzerinde paylaşımda bulunan Queensland polis departmanı, dizi hayranlarından acil durumu numarası olan 000’i aramamalarını istedi.

Avustralya Polisi: 'Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin'

Avustralya Polisi: Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin

Polis Departmanının Game of Thrones etiketi ile yaptığı paylaşım kısa süre içinde büyük beğeni topladı. Yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "Lütfen Winterfell'deki ölümleri bildirmek için üç sıfırı (000) aramayın. Yetki alanımıza girmiyor ve bizim ejderhalarımız yok." 

Game Of Thrones'un final sezonunun ilk bölümü, televizyonda 17,4 milyon kişi tarafından izlenerek kendi rekorunu kırmıştı. Bu rakam dizinin rekoru olarak kayıtlara geçti.  Game Of Thrones'un 7. sezonunu izleyen kişi sayısı 16,1 milyon olmuştu.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 18:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 30.04.2019 02:12
Bir ben izlemiyorum herhalde. [SPOILER] Babası neyse de, Aryacığımın annesine dokunmayacaklardı. Öksüz bıraktılar küçüğümü. O gün bugündür açıp bakmışlığım yok.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2019 21:11
İşte bu yüzden avrupa. Adamlar mutlu sempatik. Bizim burda iyi günler merhaba dediğin zaman geri cevap alma oranın o kadar az ki
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.04.2019 18:45
Aryaa adını dağlara yazarım Aryaa sevdamı dağlara yazarım Aryaaaa.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Avustralya Polisi: Game of Thrones'taki ölümleri bize bildirmeyin

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×