AWS Game Tech Günleri – Türkiye

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 25.08.2020 - 16:47
AWS Game Tech Günleri, bu düşünce ve yaklaşımınızı test etmek ve doğrulamak için gereken bilgi ve araçları edinmenize ve ardından oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak.

Türkiye oyun sektörü bakımından oldukça dinamik bir yapıya sahiptir. NewZoo’nun 2019 Küresel Pazar Raporuna göre, Türkiye’de 34.3 milyon kişi kendisini “Oyuncu” olarak tanımlamakta ve bu “Oyuncu”ların 18.8 milyon kişilik bölümün de her ay oyunlara veya oyunlarla ilgili ürün ve hizmetlerine ulaşmak / edinmek için harcama yapmaktadır.

Hadi Oynayalım: AWS Game Tech Günleri – Türkiye (Let’s Play: AWS Game Tech Days Turkey), Türk Oyun ekosistemini bir araya getirerek fikir paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak ve bulut teknolojilerinin her boyuttaki oyun stüdyolarına nasıl yardımcı olduğunu tartışmak üzere tasarlanmış bir çevrimiçi (online) bir etkinliktir. Eğer oyununuzu fikir olarak tasarlama aşamasındaysanız ya da oyuncu eğilimlerini anlamakla ilgileniyorsanız veya belirli bir teknolojiyi oyununuza entegre etmek istiyorsanız, AWS Game Tech Günleri, bu düşünce ve yaklaşımınızı test etmek ve doğrulamak için gereken bilgi ve araçları edinmenize ve ardından oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.


Başlık: AWS Game Tech Günleri – Türkiye

Konuşmacılar arasında Game Tech ekibinden AWS teknik uzmanları, AWS İş Ortağı Ağı’ndan (AWS Partner Network) partnerlar, oyun stüdyosu kurucuları ve Türk oyun topluluğunun önde gelen isimleri yer alacak, sizlerle başarı hikayelerini paylaşacak ve nasıl bir başlangıç yapmanız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunacaklar. Çalışmalarınızın başlarında karşılaşacağınız zorluklara ve teknolojik problemleri çözme konusunda nasıl düşünmeniz gerektiğine dair ön görülere yönelik bilgi sahibi olacaksınız. En önemlisi, sizi ilerlemeye ve devam etmeye teşvik edecek diğer girişimcilerle tanışma fırsatı yakalayacak, paylaşacakları yol hikayelerini ve fikirlerini dinleyeceksiniz.

AWS Game Tech Günleri – Türkiye çevrimiçi etkinliğine katılın ve Türk Oyun Sektörünün liderlerinden haber alın! Kayıt için: https://pages.awscloud.com/EMEA-field-OE-GameTechDay-Turkey-2020-reg-event.html

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.09.2021 06:56
Kalan Karakter : 300 Gönder
AWS Game Tech Günleri – Türkiye

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×